Başakşehir Firmamız Hakkımızda

Başakşehir sektöründe 26 yıllık deneyimimiz ile en iyi hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir ve tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Başak şehir hizmetlerimizde, her türlü taşımacılık hizmeti ile birlikte eşya depolama hizmetleri de sunuyoruz.

Sektörün öncüsü olmaya çalışan ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunan bir firmayız. Eşya taşımacılığı hizmetlerimizi 1996 yılından bu güne kesintisiz olarak sunma başarısına sahibiz. Profesyonel olarak hizmet sunuyor ve belge standartlarına uygun hizmet veren nakliyat firmasıyız. Müşterilerimize sunduğumuz destek hizmetlerimiz sayesinde, taklitlerimiz olan firmalardan farklı olduğumuzu, tüm hizmet seçeneklerimizin güvenli olarak sunulduğunu gösteriyoruz.

Başak şehir Eşya nakliyat işlemlerinde güvenilir firmaların hizmetlerinden faydalanmalısınız. Firmamız, K3 belgesi olan bir şirkettir ve taşımacılık işlemlerinin tümünü belirlenen standartlara uygun olarak sunmaktadır.
Müşterilerimizi, güvenilir hizmetler alması konusunda bilgilendiriyor ve hizmet alacakları zaman K3 belgesi olup olmadığını sorgulamalarını istiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen tüm müşterilerimize, yasal hizmet sunmamızı sağlayan yetki belgelerini gösteriyor, alacakları hizmetlerin güvenilir olduğunu görmelerini sağlıyor.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde sahip olduğumuz deneyimlerimiz, tüm müşterilerinin taşınma sorunlarına en iyi ve hızlı çözümler bulmalarını sağlıyor. Hizmet misyonumuz, sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve evini taşıyacak olan herkesin, istedikleri zaman, eşyalarını en güvenli şekilde taşımalarını sağlamaktır. Eşya paketleme, taşıma, montaj gibi hizmetlerimiz uygun fiyat tarifeleri üzerinden sunuluyor.